Klucz do oznaczania wieku

  • Umiejętność określania wieku ubitej zwierzyny jest dla każdego myśliwego ważnym zagadnieniem. Dotyczy to nie tylko selekcjonerów posiadających uprawnienia do odstrzału samców zwierzyny płowej, lecz także pozostałych myśliwych. 
Czytaj więcej...
Kod produktu: KLUCZ DO OZNACZANIA
45,00 zł
/ szt.
Obserwuj Porównaj
Parametry techniczne:
symbol:
KLUCZ DO OZNACZANIA
Dostępne warianty

 

KLUCZ DO OZNACZANIA WIEKU JELENI, DANIELI, SAREN, MUFLONÓW I DZIKÓW

Umiejętność określania wieku ubitej zwierzyny jest dla każdego myśliwego ważnym zagadnieniem. Dotyczy to nie tylko selekcjonerów posiadających uprawnienia do odstrzału samców zwierzyny płowej, lecz także pozostałych myśliwych.
Wychodząc na przeciw temu zapotrzebowaniu oraz potrzebom szkoleniowym na kursach dla selekcjonerów a także początkujących myśliwych, wydawnictwo opracowało „Klucz do oznaczania wieku jeleni, danieli, saren, dzików i muflonów”.

Książka w przystępny sposób przedstawia:

  • rozwój uzębienia w oparciu o kolorowe zdjęcia zębów żuchw jeleniowatych z opisem charakterystycznych cech umożliwiających dokładną ocenę wieku,
  • kilka metod określania wieku dzików na podstawie stopnia rozwoju oręża odyńców i uzębienia warchlaków, przelatków i loch,
  • określanie wieku muflonów na podstawie ilości wrębów na ślimach tryków.

 

Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixelpixelpixelpixel