Wysyłka 24h

PORADNIK M.Czerwiński - Jak wybrać broń myśliwską?

  • W poradniku szczegółowo opisane zostały m.in. sztucery powtarzalne, sztucery typu varmint, z zamkiem systemu „lever action”, sztucery samopowtarzalne i jednostrzałowe, kniejówki, drylingi i vierlingi, broń i amunicja na zbiorówki, broń na „wielką piątkę”.
Czytaj więcej...
Kod produktu: 00475
45,00 zł
/ szt.
Obserwuj Porównaj
Parametry techniczne:
symbol:
00475
Dostępne warianty

W ramach serii „Z półki myśliwego” ukazał się bogato ilustrowany poradnik Marka Czerwińskiego „Jak wybrać broń myśliwską?”.

Powinni do niego sięgnąć zarówno nowi adepci łowiectwa, którzy planują zakup swojej pierwszej broni, jak i ci myśliwi, którzy chcą powiększyć swoją kolekcję. Autor podpowiada, jakiego typu i kalibru broń warto wybrać w zależności od charakteru łowiska, zasobności portfela i indywidualnych preferencji.

W poradniku szczegółowo opisane zostały m.in. sztucery powtarzalne, sztucery typu varmint i z zamkiem systemu „lever action”, sztucery samopowtarzalne i jednostrzałowe, kniejówki, drylingi i vierlingi, broń i amunicja na zbiorówki, broń na „wielką piątkę”, wybór broni śrutowej i jej składność oraz wszystkie istotne kwestie związane z odpowiednim wyważeniem broni.

Osobny rozdział został poświęcony kupowaniu używanej broni i optyki, można się z niego dowiedzieć, jak dokonać właściwego przeglądu broni, jak samemu sprawdzić celownik i jak nie dać się nabrać na sztuczki nieuczciwych sprzedających.

Naprawdę warto mieć tę książkę na swojej półce! Warto ją też komuś ofiarować – będzie znakomitym prezentem nie tylko na Gwiazdkę…

  • format B5,
  • 160 stron.
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixelpixelpixelpixel