Informacje o sklepie

 

Wspieramy pasjonatów myślistwa już od 2009 roku. Nie możemy jednak powiedzieć, że to wyłącznie dla Państwa testujemy specjalistyczny sprzęt i akcesoria. Dlaczego? Ponieważ kochamy polowania – a myśliwski sklep online to miejsce, gdzie możemy dzielić się naszym hobby z innymi entuzjastami wypatrywania zwierzyny.

Sklep „kolegów po fachu”

Uwielbiamy polowania i zakładamy, że Państwo też już nie możecie się doczekać kolejnej wyprawy w las. Chcemy traktować Was po partnersku: dlatego stawiamy na obsługę klienta na najwyższym poziomie. Możecie się do nas zgłosić z każdym pytaniem: wyjaśnimy, doradzimy, wskażemy lepszą alternatywę albo tańszy zamiennik – zrobimy wszystko, by byli Państwo zadowoleni. Dbamy o Was także i po złożeniu zamówienia: na zwrot produktów macie aż 30 dni, i to bez podawania przyczyny. Możecie więc dopytać nas o szczegóły, zamówić towar i w domowym zaciszu upewnić się, czy otrzymaliście właśnie to, czego potrzebujecie.

Sprawdźcie ofertę sprzętu myśliwskiego! Zobaczcie, co możecie zrobić, by polowania stały się dla Was jeszcze bardziej emocjonujące i niezapomniane!


Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego:  

Barduta.pl Magdalena Moszczyńska-Gocoł
ul. Długa 2A
77-200 Miastko
NIP: 6692311422
Regon: 220763934


Adres email: sklep@barduta.pl

pixelpixelpixelpixel