Książka GRANDEL Ambony Myśliwskie

  • Nowa książka Antoniego Przybylskiego "Ambony myśliwskie" przeznaczona jest dla myśliwych i budowniczych ambon. Książka przedstawia zbiór wskazówek i praktycznych porad - jak zbudować dobrą ambonę. W książce prezentowanych jest 31 rodzajów ambon.
Czytaj więcej...
Kod produktu: AMBONY
55,00 zł
/ szt.
Obserwuj Porównaj
Parametry techniczne:
symbol:
AMBONY
format:
B-5
liczba stron:
180
Dostępne warianty

Nowa książka Antoniego Przybylskiego "Ambony myśliwskie" przeznaczona jest dla myśliwych i budowniczych ambon. Książka przedstawia zbiór wskazówek i praktycznych porad - jak zbudować dobrą ambonę. Ambony powinny być przede wszystkim bezpieczne, trwałe i estetyczne, dobrze wkomponowane w krajobraz.

Polowanie z ambon, w przeciwieństwie do podchodu, minimalizuje zakłócenia w łowisku, umożliwia lepsze rozpoznawanie zwierzyny oraz zapewnia bezpieczne i precyzyjne oddanie strzału. Myśliwi mówią: "kto dużo chodzi, dużo widzi; kto dużo siedzi, dużo strzela".

  • W książce prezentowanych jest 31 rodzajów ambon, zwyżek i prostych stanowisk, przydatnych do polowań indywidualnych, jak i zbiorowych.
  • Książka jest bogato ilustrowana.
  • Zawiera 215 zdjęć i 38 rysunków.

Zachęcamy Państwa do wzbogacenia swojej biblioteczki o tę kolejną, ciekawą pozycję.

  • format B-5
  • 180 stron
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Co powiesz na..? Produkty podobne
pixelpixelpixelpixel