Wysyłka 24h

Książka GRANDEL Ambony Myśliwskie

  • Nowa książka Antoniego Przybylskiego "Ambony myśliwskie" przeznaczona jest dla myśliwych i budowniczych ambon. Książka przedstawia zbiór wskazówek i praktycznych porad - jak zbudować dobrą ambonę. W książce prezentowanych jest 31 rodzajów ambon.
Czytaj więcej...
Kod produktu: AMBONY
55,00 zł
/ szt.
Obserwuj Porównaj
Parametry techniczne:
symbol:
AMBONY
format:
B-5
liczba stron:
180
Dostępne warianty

Nowa książka Antoniego Przybylskiego "Ambony myśliwskie" przeznaczona jest dla myśliwych i budowniczych ambon. Książka przedstawia zbiór wskazówek i praktycznych porad - jak zbudować dobrą ambonę. Ambony powinny być przede wszystkim bezpieczne, trwałe i estetyczne, dobrze wkomponowane w krajobraz.

Polowanie z ambon, w przeciwieństwie do podchodu, minimalizuje zakłócenia w łowisku, umożliwia lepsze rozpoznawanie zwierzyny oraz zapewnia bezpieczne i precyzyjne oddanie strzału. Myśliwi mówią: "kto dużo chodzi, dużo widzi; kto dużo siedzi, dużo strzela".

  • W książce prezentowanych jest 31 rodzajów ambon, zwyżek i prostych stanowisk, przydatnych do polowań indywidualnych, jak i zbiorowych.
  • Książka jest bogato ilustrowana.
  • Zawiera 215 zdjęć i 38 rysunków.

Zachęcamy Państwa do wzbogacenia swojej biblioteczki o tę kolejną, ciekawą pozycję.

  • format B-5
  • 180 stron
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixelpixelpixelpixel