Ocena wieku zwierzyny

  • W książce w przystępny i bardzo przejrzysty sposób omówione są wszystkie charakterystyczne cechy i symptomy ułatwiające myśliwemu prawidłowo rozpoznać wiek obserwowanego zwierzęcia.
Czytaj więcej...
Kod produktu: 00144
50,00 zł
/ szt.
Obserwuj Porównaj
Parametry techniczne:
symbol:
00144
Dostępne warianty

 

OCENA WIEKU ZWIERZYNY GRUBEJ PRZED STRZAŁEM

W kwietniu 2010 roku, staraniem wydawnictwa „Zachodni Poradnik Łowiecki”, ukazała się kolejna książka „Ocena wieku zwierzyny grubej przed strzałem”. Autorami opracowania są Antoni Przybylski, Lesław Łabudzki i Mariusz Kędzierski.

W książce w przystępny i bardzo przejrzysty sposób omówione są wszystkie charakterystyczne cechy i symptomy ułatwiające myśliwemu prawidłowo rozpoznać wiek obserwowanego zwierzęcia, czyli łosia, jelenia szlachetnego, daniela, sarny, muflona i dzika. W sposób uniwersalny omówione są także podstawowe cechy oceny jakościowej zwierzyny grubej.

Umiejętność rozpoznawania wieku przed strzałem nikomu nie przychodzi łatwo. Wymaga ona nie tylko wieloletniej praktyki, ale również umiejętności analizowania, porównywania i kojarzenia wielu czynników. Książka może pomóc myśliwym w zdobyciu i rozszerzeniu wiedzy łowieckiej w tym ważnym zakresie i przyczynić się do zminimalizowania błędów podczas wykonywania polowania zarówno przez młodych myśliwych jak i doświadczonych selekcjonerów.

  • 160 stron,
  • 160 fotografii,
  • 7 rycin,
  • format B-5.

 

 

Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixelpixelpixelpixel