Wysyłka 24h

Szanujemy trofea

  • Książka poruszająca tematy zdobywania trofeów.
Czytaj więcej...
Kod produktu: 050-17-4
25,00 zł
/ szt.
Obserwuj Porównaj
Parametry techniczne:
symbol:
050-17-4
Dostępne warianty

SZANUJEMY TROFEA

W powszechnej świadomości zwyczaj polowania na dzikie zwierzęta jest raczej elementem przeszłości niż świata obecnego lub przyszłego.

W świecie, w którym odrzucono tak wiele dawnych praktyk, tradycja polowania jest podtrzymywana. Rodzą się jednak pytania, czy związany z polowaniami w dawnych czasach kult trofeów myśliwskich oraz ich kolekcjonowanie mają współcześnie ten sam wymiar co kiedyś, czy można polować bez chęci zdobywania trofeum, czyż nie czujemy potrzeby odpowiedniego uhonorowania zdobytego trofeum poprzez jego wyeksponowanie?

Wcześniej jednak należy spróbować znaleźć odpowiedź na jeszcze jedno, najważniejsze, wręcz fundamentalne pytanie, po co polujemy? Być może chwila refleksji związana ze znalezieniem odpowiedzi właśnie na to pytanie, przyczyni się do odrodzenia dawnych zwyczajów myśliwskich związanych z trofeistyką, kolekcjonerstwem i wystawiennictwem tego wszystkiego czym bór nam darzy.

  • Format B-5,
  • 85 stron.

 

Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixelpixelpixelpixel