Poszukiwanie postrzałków

  • Porady dotyczące szkolenia tropowców różnych ras, ciekawe wyniki badań nad wpływem różnych czynników na jakość pracy psa na ścieżce tropowej, wyniki ankiet zebranych od myśliwych dochodzących postrzałki wraz z opisem najciekawszych przypadków.
Czytaj więcej...
Kod produktu: POSZUKIWANIE
46,00 zł
/ szt.
Obserwuj Porównaj
Parametry techniczne:
symbol:
POSZUKIWANIE
Dostępne warianty

Poszukiwanie postrzałków zwierzyny grubej

Kolejną, piątą pozycją wydawniczą z serii "Z półki myśliwego" jest książka "Poszukiwanie postrzałków zwierzyny grubej", napisana w ciekawy i interesujący sposób przez znanych w kraju znawców psów i autorów książek i artykułów o tematyce łowieckiej, Jerzego Woźniaka i Bogdana Michalaka. Autorzy w sposób praktyczny opisują i dzielą się nie tylko własnymi doświadczeniami dotyczącymi jednej z najważniejszych spraw związanych z łowiectwem, jaką jest odnajdywanie postrzelonej zwierzyny.

W pracy tej znajdziemy zarówno porady dotyczące szkolenia tropowców różnych ras, jak również zapoznamy się z ciekawymi wynikami badań nad wpływem różnych czynników na jakość pracy psa na ścieżce tropowej. Niezmiernie przydatnymi dla praktyki łowieckiej są zaprezentowane przez autorów wyniki ankiet zebranych od myśliwych dochodzących postrzałki wraz z opisem zaistniałych najciekawszych przypadków.

Zachęcamy do lektury tej potrzebnej pozycji wydawniczej, przygotowanej i wydanej przez Zachodni Poradnik Łowiecki.

  • 100 stron,
  • 40 zdjęć i rysunków,
  • format B-5.

 

Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixelpixelpixelpixel