| symbol: | RC2 TRAP 28 |
| typ pocisku: | 2,40 mm - 7,5 |
| masa: | 28 g |
| kaliber: | 12/70 |
| ilość: | 25szt |
| ołów: | standard |
Amunicja śrutowa RC2 Trap 12/70 7,5 28 g - skuteczna amunicja trap do zawodów i treningu
RC2 Trap 12/70 7,5 28 g to sportowa amunicja śrutowa dla strzelców trenujących trap i konkurencje rzutkowe, w których cel szybko oddala się od stanowiska. To mocniejszy wariant w porównaniu z wersją 24 g, przeznaczony dla osób, które oczekują pełniejszej wiązki, większej liczby śrucin i zdecydowanego efektu na celu.
Naważka 28 g zapewnia dobre pokrycie, a śrut 7,5 dobrze sprawdza się na dystansach typowych dla trapu. Według danych producenta RC2 Trap 28 g osiąga prędkość V1 405 m/s, wykorzystuje łuskę 70 mm, plastikową przybitkę i pakowanie 25/250.
Najważniejsze cechy
- Kaliber 12/70 - standard w amunicji sportowej do trapu
- Wariant Trap - dopasowany do rzutków oddalających się od stanowiska
- Naważka 28 g - pełniejsza wiązka i większa skuteczność na celu
- Śrut 7,5 - odpowiedni do trapu i dalszych rzutków
- Prędkość V1: 405 m/s - stabilna, sportowa charakterystyka
- Przybitka plastikowa - powtarzalność pracy naboju
- Pakowanie 25/250 - wygodne do treningu i zawodów
Zastosowanie
RC2 Trap 7,5 28 g sprawdzi się podczas treningu trapowego, zawodów sportowych oraz pracy nad skutecznością na rzutkach oddalających się od stanowiska. To amunicja dla osób, które preferują mocniejszą pracę naboju i chcą uzyskać bardziej zdecydowane pokrycie niż w wersji 24 g.
Wariant 28 g będzie szczególnie dobrym wyborem dla strzelców, którzy szukają amunicji na zawody, testy skuteczności lub treningi wymagające pełniejszej wiązki.
Specyfikacja techniczna
- Producent: RC Cartridges
- Seria: RC2 Competition Line
- Wariant: Trap
- Kaliber: 12/70
- Typ amunicji: śrutowa, sportowa
- Naważka śrutu: 28 g
- Numer śrutu: 7,5
- Przybitka: plastikowa
- Prędkość V1: 405 m/s
- Łuska: 70 mm
- Pakowanie: 25/250
- Przeznaczenie: trap, trening rzutkowy, zawody sportowe
Porada Barduta.pl
RC2 Trap 28 g wybierz wtedy, gdy zależy Ci na pełniejszej wiązce i mocniejszym efekcie na rzutku. To bardzo dobry wariant do trapu, szczególnie przy dalszych celach i treningu pod zawody. Jeżeli priorytetem jest komfort oraz mniejszy odrzut, warto porównać go z wersją 24 g.
Dlaczego warto wybrać RC2 Trap 7,5 28 g?
RC2 Trap 7,5 28 g to skuteczna amunicja do trapu jak i osi parcurowych dla strzelców, którzy oczekują większej naważki, stabilnej prędkości i przewidywalnej pracy. Łączy śrut 7,5, naważkę 28 g i sportową jakość RC Competition Line.








